Bizimle iletişime geçin

Video

Alevler Oteli Sardı, Müşteriler Camdan Atladı

İzmir’de 5 katlı bir otelde çıkan yangında, camdan atlayan 4 kişi yaralanırken, itfaiyenin müdahalesi sürüyor. Bir vatandaşın otelden atlama anı cep telefonu tarafından böyle görüntülendi.

MedyaKafa

Tarih:

|

 

İzmir’in Konak İlçesinde 5 katlı bir otelde çıkan yangında korku dolu dakikalar yaşandı. Otelde bulunan bazı müşterilerin otelden yoldaki arabaların üzerine atladığı ve şuana kadar 4 kişinin yaralandığı bildirildi. Otelden atlayan bir müşteri ise cep telefonları tarafından saniye saniye görüntülendi.

Konak ilçesi Basmane semtinde bulunan bir otelde henüz bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. Alevlerin oteli kısa sürede sarması üzerine bazı müşteriler, camdan aşağı atladı.
Olaya gelen itfaiye ise hem oteldeki yangını söndürmek, hem de otelde kalanları kurtarmak için çalışma başlattı. Yangında şuana kadar 4 kişinin yaralandığı belirlenirken, itfaiyenin çalışması sürüyor.

 

OTELDEN DÜŞME ANI KAMERALARA YANSIDI

Öte yandan yangın sırasında alevlerin içerisinde kalan bir vatandaşın balkondan atlama anı vatandaşların cep telefonu görüntülerine yansıdı. Balkona kadar gelen müşterinin aşağı düşme anı görüntülere yansırken, vatandaşların büyük panik yaşadığı görüldü.

Reklam
Yorum yapmak için tıkla

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gündem

Türk Özel Kuvvetleri Afrin’de..

TSK’nın Afrin’e yönelik düzenlediği harekatta yeni bir aşamaya girilirken, Türk Özel Kuvvetleri de Afrin’e ulaştı.

MedyaKafa

Tarih:

|

Yayınlayan:

Özel kuvvetler ilk kez böyle görüntülendi..

Türkiye’den önceki gün uğurlanan Türk Özel Kuvvetleri Afrin’de..

Jandarma Özel Harekat(JÖH) ve Polis Özel Harekat(PÖH) Afrin’e ulaştı.

Okumaya Devam Et

Video

Şelale Gören Adam Palu Köprüsü’nde Gülümsetti

Şelale gören adam bu kez Palu köprüsünü anlattı ve paylaştığı görüntü ile binlerce kişiye ulaştı.

MedyaKafa

Tarih:

|

Yayınlayan:

Şelale gören adam bu kez Palu köprüsünden gülümsetti. Kendi dili ve üslubu ile Palu köprüsünü anlatan adam yine mükemmel bir sunumla binlerce kişiye kendini sevdirdi.

Okumaya Devam Et

Video

O Kervana Mehmetçik de Katıldı

Hayatında ilk defa bir şelale ile karşılaşan ve “Anlatmaya gerek yok, görüyorsunuz!” diyerek hayranlığını dile getiren adamın mutluluktan söyleyecek söz bulamadığı o anlar, sosyal medyada paylaşım rekorları kırmıştı. O kervana bir mehmetçik de böyle katıldı.

MedyaKafa

Tarih:

|

Yayınlayan:

mehmetçik

İnternetin fenomen görüntüsüne Mehmetçik de katıldı.Hayatında ilk defa bir şelale ile karşılaşan ve “Anlatmaya gerek yok, görüyorsunuz!” diyerek hayranlığını dile getiren adamın mutluluktan söyleyecek söz bulamadığı o anlar, sosyal medyada paylaşım rekorları kırmıştı. O kervana bir mehmetçik de böyle katıldı.

Okumaya Devam Et

Öne Çıkanlar