Connect with us

Kitap

Didem Moralıoğlu’ndan yeni kitap DÜŞÜNCEN DEĞİŞİRSE KADERİN DEĞİŞİR

MedyaKafa Basın

Published

on

Düşüncelerinin kaptanı sensin!

 

Didem Moralıoğlu’ndan yeni kitap

DÜŞÜNCEN DEĞİŞİRSE KADERİN DEĞİŞİR

 

 

NLP Bilinçaltı Uzmanı ve Marka Danışmanı Didem Moralıoğlu, merakla beklenen yeni kitabı “Düşüncen Değişirse Kaderin Değişir”i okurla buluşturdu. Moralıoğlu, Epsilon Yayınevi’nden çıkan bu yeni eserinde düşünce gücümüzün farkına vararak duygularımızı nasıl yönetebileceğimizi, olumsuz duygulardan nasıl kurtulacağımızı etkin ve samimi önerilerle anlatıyor.

 

2014 yılında kaleme aldığı kişisel gelişim kitabı “Ben Marka Olsam” ile alanında büyük yankı uyandıran Didem Moralıoğlu, 2015’te çıkardığı “Seni Yine Severdim” ve 2017’de yayımladığı “Kaf Dağı’nın Pusu­lası” ile de geniş bir okur kitlesine ulaştı. Moralıoğlu, okurlarının merakla beklediği dördüncü kitabını tamamladı. “Düşüncen Değişirse Kaderin Değişir” adlı 220 sayfalık eser, Epsilon Yayınevi tarafından yayımlandı.

 

DUYGULARI YÖNETMEK MÜMKÜN

PEKİ AMA NASIL?

Didem Moralıoğlu, yeni kitabı “Düşüncen Değişirse Kaderin Değişir”de düşünce gücümüzün farkına vararak duygularımızı nasıl yönetebileceğimizi, olumsuz duygulardan nasıl kurtulacağımızı etkin ve samimi önerilerle anlatıyor. Moralıoğlu’nun sıkıntı yaratan duygu ve düşüncelerden kurtulmak adına verdiği tavsiyeler, birçok kadim öğretinin temellerine dayanıyor.

 

“Düşüncen Değişirse Kaderin Değişir”, 21’inci yüzyılın karmaşasında dinginlik ve huzur arayanlara yol gösteren başucu kitabı niteliğinde bir eser. Moralıoğlu, “yol haritası” olarak da nitelendirilebilecek kitabında, karanlık duygu ve düşüncelerden arınmak isteyen okurlarına şöyle sesleniyor:

 

ÖNÜNDEKİ MUCİZEVİ KAPIYI YAVAŞÇA AÇ

VE HUZURLU, SAKİN DENİZE ULAŞ

 

“Bu kitapta kazanacağın eşsiz deneyim birçok kadim öğretinin temellerine dayanıyor. Hazır olduğunda, önünde duran mucizevi kapıyı yavaş yavaş aç ve karşında son derece keyifli, huzurlu, sakin, masmavi düşünce denizini gör. Şimdi, birbirinden güzel düşüncelerin, bu düşünce denizinin içinde uzun zamandır seni beklediğini şüphesiz fark edeceksin. Yaklaşıp onları anlamaya çalıştığında yaşamını düşüncelerin yardımıyla istediğin gibi yönlendirebileceğini tüm bedeninde hisset.

Şimdi bu denizin açıklarında, masmavi sularda bir karartı seçiyorsun: Bunlar sana sıkıntı veren olumsuz düşüncelerin. Bazen bunların nerede başlayıp nerede bittiğini de çözemezsin ve bir an için korkuya, ümitsizliğe kapılmana rağmen, aslında tüm bu karanlık düşünceleri masmavi tarafa geçirecek olan yine sensin. O sularda gönül rahatlığıyla gezin, senin isteklerini yerine getirmeleri için düşüncelerine izin ver. Unutma, ihtiyaç duyduğun tüm kaynak senin içinde.

 

Uçsuz bucaksız masmavi sularda benimle eşsiz bir sefere çıkmaya hazır mısın?”

Advertisement
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Öne Çıkanlar