Bizimle iletişime geçin

Basın

Gaye Donay’a başarı ödülü

MAJİ Gallery & Decorist Kurucusu Gaye Donay’a, “çocuk gelin” sorununa dikkat çektiği için YAPDER Başarı Ödülü verildi.

HABER

Tarih:

|

Sarıyer Belediyesi ve MEF Üniversitesi‘nin ev sahipliğinde 1. Kadın Girişimcilere Destek Zirvesi düzenlendi. MEF Üniversitesi Maslak Kampüsü’nde gerçekleştirilen ve Yeni Arayışlar Girişimi Platformu Derneği (YAPDER) tarafından düzenlenen etkinlik kapsamında, topluma rol model olmuş, ilham vermiş kadınlara teşvik ödülleri de verildi.

G&Partner Reklam Danışmanlık Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı ve MAJİ Gallery & Decorist Kurucusu Gaye Donay da Türkiye‘de yaşanan “çocuk gelin” sorununa dikkat çekmek için yaptığı çalışmalarlao Topluma Katkı kategorisinde Başarı Ödülü aldı.

YAPDER‘den yapılan açıklamada Gaye Donay ve çalışmaları için şu ifadeler kullanıldı :

“On parmağında on marifet taşıyan ve sahip olduğu tüm yetenekleri toplumun yararına, gelişimine, değişimine yönelik kullanan bir isim. Bir İstanbul aşığı… Bu aşktan aldığı enerjiyi, İstanbul’un sahip olduğu değerleri, kültürü, geleneği gelecek nesillere doğru biçimde aktarmak yönünde kullanmaktadır. 2011 Yılında kurduğu İstanbul Düşünce ve Eğitim Derneği ile İstanbul kültürüne sahip çıkmış ve hayata geçirdiği birçok proje ile İstanbul’un gelenek ve göreneklerini gelecek nesillere aktarmayı bir amaç olarak benimsemiştir. Ülkemizin yüz karası “çocuk gelin”lere dikkat çekmek ve farkındalık yaratmak amacıyla ulusal ve uluslararası birçok çalışmaya imza atmıştır. Çağdaş Eğitim Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi ve Spastik Çocuklar Vakfı Kurucu Üyesidir. Sahibi olduğuG&Partner Reklam Danışmanlık şirketiyle kurumlara, MAJİ Gallery & Decorist Mağaza ve MAJİ Luxury & Event Sanat Kültür Merkezi ile de İstanbul’a değer katmayı sürdürmektedir. “Çocuk Gelin Yoktur! Çocuk Tecavüzü vardır!” adlı, yılın en değerli sosyal sorumluluk projenizle, topluma kattığınız büyük fayda ve değer nedeniyle jüri tarafınıza, Topluma Katkı kategorisinde Başarı Ödülü verme kararı almıştır”

Reklam
Yorum yapmak için tıkla

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Öne Çıkanlar